Dr Elżbieta Weber w 1997 r. ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Łodzi. Następnie ukończyła dwie specjalizacje medyczne z zakresu kardiologii oraz chorób wewnętrznych. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie kliniczne.

Od 1997 r. jest związana z Wojewódzkim Szpitalem Specjalistycznym im. M. Kopernika w Łodzi, początkowo w Oddziale Chorób Wewnętrznych z pododdziałem Kardiologii, aktualnie jako starszy asystent w Oddziale Chorób Wewnętrznych.

Równolegle zdobywała wieloletnie doświadczenie pracując w Poradni Kardiologicznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 3 w Łodzi (przy ul. Sterlinga).

Wieloletnie doświadczenie internistyczne umożliwia interdyscyplinarne podejście do leczenia chorób układu krążenia.

Dr Elżbieta Weber specjalizuje się w leczeniu: nadciśnienia tętniczego, choroby niedokrwiennej serca, niewydolności serca, wad zastawkowych, zaburzenia rytmu serca, stanów po interwencjach i operacjach kardiologicznych (sztuczne zastawki, stany po ostentowaniu łożyska wieńcowego, stany po by passach). Z racji dużego doświadczenia Dr Weber zajmuje się kompleksowo leczeniem chorób układu krążenia oraz profilaktyką schorzeń układu sercowo-naczyniowego.

Dr Elżbieta Weber stale poszerza swoja wiedzę poprzez regularne uczestnictwo w zjazdach i konferencjach organizowanych przez Polskie Towarzystwo Kardiologiczne (PTK), w tym sekcję SENiT PTK (Sekcja Elektrokardiologii Nieinwazyjnej i Telemedycyny Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego), Towarzystwa Internistów Polskich.

Dr Weber swoje obowiązki zawodowe wykonuje z pasją i poświęceniem.

 

Dr Elżbieta Weber

klinikamzdrowie@gmail.com

797 550 263

M-Zdrowie Klinika

KONTAKT


 

Pt-Nd: Nieczynne

Pn-Cz : 15:00 - 19:00

Łódź

ul. Legionów 93/95.

 

KLINIKA M-ZDROWIE znajduje się w budynku kompleksu biurowego. Wejście z holu głównego.
Do dyspozycji pacjentów jest parking przed budynkiem.

 

GODZINY OTWARCIA: