Dr n. med. Maciej Kowman jest psychiatrą z 18-letnim doświadczeniem. W 2006 r. uzyskał tytuł doktora nauk medycznych w zakresie psychiatrii. 

Począwszy od 2000 r. był związany z Kliniką Psychiatrii Wieku Podeszłego i Zaburzeń Psychotycznych oraz Poradnią Klinik Psychiatrycznych CSK UM w Łodzi, gdzie pełnił funkcję starszego asystenta do 2018 r.

Od 2018 r. dr n. med. Maciej Kowman jest ordynatorem Oddziału Psychiatrii w Tomaszowskim Centrum Zdrowia. 

 

Dr n. med.

Maciej Kowman

CZYTAJ WIĘCEJ

Dr Elżbieta Weber jest specjalistą kardiologiem oraz specjalistą chorób wewnętrznych. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie kliniczne zdobyte m.in. w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. M. Kopernika oraz w Poradni Kardiologicznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 3 w Łodzi. Połączenie szerokiej wiedzy i wieloletniego doświadczenia w dziedzinie kardiologii oraz chorób wewnętrznych daje jej przewagę interdyscyplinarnego podejścia do leczenia chorób układu krążenia.

Dr

Elżbieta Weber

CZYTAJ WIĘCEJ

Mariola Świderek-Matysiak 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dr n. med. Krzysztof Małecki jest specjalistą ortopedą traumatologiem 

neurologii z kilkunasto letnim doświadczeniem. Pełni funkcję adiunkta w Klinice Ortopedii i Traumatologii Dziecięcej Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.  

W 2014 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych. Tematem pracy doktorskiej była kliniczna, radiologiczna i izokinetyczna ocena wyników leczenia pacjentów z nawrotowym zwichnięciem rzepki. 

Dr n. med.

Krzysztof Małecki

klinikamzdrowie@gmail.com

797 550 263

M-Zdrowie Klinika

CZYTAJ WIĘCEJ

Jest specjalistą psychologii klinicznej, neuropsychologii z wieloletnim doświadczeniem klinicznymi i ponad
20–letnim stażem pracy w Klinice Neurologii UM USK nr 1 im N Barlickiego. Ukończyła podyplomowe studia z zakresu psychoterapii organizowane przez Polski Instytut Eriksonowski w Łodzi.

Dr n. med.

Iwona Karlińska

CZYTAJ WIĘCEJ

Profesor Mariusz Stasiołek jest kierownikiem Kliniki Neurologii Uniwersytetu Medycznego
w Łodzi, a także kierownikiem Oddziału Klinicznego Neurologii w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym Nr 1. im. N. Barlickiego
w Łodzi. Odbył liczne staże zagraniczne
w renomowanych jednostkach naukowych
i klinicznych w Niemczech i w USA.

Profesor

Mariusz Stasiołek

CZYTAJ WIĘCEJ

jest specjalistą neurologii z 20-letnim doświadczeniem, zastępcą Ordynatora Oddziału Klinicznego Neurologii. W 1997 roku ukończyła z wyróżnieniem Akademię Medyczną w Łodzi, w 2002 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych z wyróżnieniem Prezesa Rady Ministrów, w 2015r tytuł doktora habilitowanego.

Dr hab.n. med.

Mariola Świderek-Matysiak 

Mariola Świderek-Matysiak 

CZEKAJĄ NA CIEBIE

NASI SPECJALIŚCI

KONTAKT


 

Pt-Nd: Nieczynne

Pn-Cz : 15:00 - 19:00

Łódź

ul. Legionów 93/95.

 

KLINIKA M-ZDROWIE znajduje się w budynku kompleksu biurowego. Wejście z holu głównego.
Do dyspozycji pacjentów jest parking przed budynkiem.

 

GODZINY OTWARCIA: