17 marca 2020

Zasady funkcjonowania kliniki w czasie zagrożenia epidemiologicznego

 

Zarządzenie Zarządu M-HEALTH DIAGNOSTICS sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi

z dnia 17.03.2020 roku

w sprawie zasad przyjmowania pacjentów w zakładzie leczniczym M-ZDROWIE w ramach prowadzonej działalności medycznej.

 

 

  1. Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną wprowadza się następujące zasady przyjmowania pacjentów zakładu leczniczego M-Zdrowie.
  2. Wszystkie wizyty umówione przed dniem 17.03.2020r. oraz wizyty umówione po 17.03.2020r. drogą elektroniczną wymagają potwierdzenia telefonicznego przez personel rejestracji zakładu leczniczego M-ZDROWIE.
  3. Od dnia 17.0202r. do odwołania, wizyty wymagające fizycznej obecności pacjentów w placówce M-ZDROWIE przy ul. Legionów 93/95 będą umawiane jedynie w przypadkach zagrożenia życia lub zdrowia, po uzyskaniu akceptacji lekarza.
  4. Wizyty z fizyczną obecnością pacjentów mogą być umawiane w odstępach jednogodzinnych między kolejnymi pacjentami, uwzględniając pacjentów wszystkich przyjmujących lekarzy.
  5. Podczas wizyt w placówce M-ZDROWIE przy ul. Legionów 93/95, pracownik rejestracji jest zobowiązany pouczyć każdego pacjenta o obowiązujących zasadach prewencji zakażeń
  6. Pracownik rejestracji w godzinach przyjęć pacjentów w placówce M-ZDROWIE przy Legionów 93/95 jest zobowiązany do przeprowadzania po każdej wizycie pacjenta dezynfekcji miejsc szczególnie narażonych na przenoszenie infekcji (klamki drzwi, blat rejestracji, wszelkie urządzenia w toalecie).
  7. W szczególnych przypadkach, za zgodą lekarza, istnieje możliwość umówienia, a następnie przeprowadzenia e-wizyty. E-wizyta jest przeprowadzana za pośrednictwem łącza internetowego z wykorzystaniem programu DR Widget. O technicznych i formalnych szczegółach e-wizyty potencjalnego pacjenta ma obowiązek poinformować pracownik rejestracji.
  8. W przypadku drugiej i kolejnych wizyt pacjenta u danego lekarza możliwe jest przeprowadzenie e-wizyty lub wizyty telefonicznej.
  9. Harmonogramy wizyt są koordynowane przez pracownika rejestracji placówki M-Zdrowie w porozumieniu z lekarzami prowadzącymi.
  10. Każda wizyta musi być potwierdzona telefonicznie z pacjentem w dniu poprzedzającym planowany dzień wizyty.

 

M-ZDROWIE

Zarząd M-HEALTH Diagnostics sp. z o.o.

 

klinikamzdrowie@gmail.com

797 550 263

M-Zdrowie Klinika

KONTAKT


 

Pt-Nd: Nieczynne

Pn-Cz : 15:00 - 19:00

Łódź

ul. Legionów 93/95.

 

KLINIKA M-ZDROWIE znajduje się w budynku kompleksu biurowego. Wejście z holu głównego.
Do dyspozycji pacjentów jest parking przed budynkiem.

 

GODZINY OTWARCIA: